دانلود Clean Master for x86 CPU اندروید توضیحات برنامه

Clean Master ، ابزار بهینه سازی No.
1 Android با عملکرد ناخواسته و ضد ویروس ، با بیش از 850 میلیون کاربر در سراسر جهان رایگان و مورد اعتماد است.
ساخت تلفن مانند همه آنها همیشه جدید است.
Master Cleans به تمیز کردن انواع پرونده های ناخواسته (آشغال های عکس ، آشغال های ویدئویی ، آشغال های سیستم ، آشغال های تبلیغاتی و آشغال های کش) کمک می کند تا فضای ذخیره سازی را آزاد کنید.
همچنین می تواند نوتیفیکیشن های ناخواسته را پاک کرده و رم را آزاد کند تا سرعت و عملکرد تلفن شما بهبود یابد! این با استفاده از عملکردهای ضد ویروس و AppLock از تلفن شما محافظت قدرتمند می کند.
با اسکن و از بین بردن ویروس ها ، Clean Master تلفن شما را در برابر مشکلات ایمنی و افشای حریم خصوصی محافظت می کند.
توابع Master Keyman: JUNK CLEANER (JUNK FILES) Master Clean به شما کمک می کند تا انواع پرونده های ناخواسته (ناخواسته عکس ، آشغال های ویدئویی ، آشغال سیستم ، پاک کردن) را تمیز کنید.
ناخواسته ، ناخواسته حافظه نهان ، و بقایای ناخواسته) در تلفن Android خود ، که می تواند به افزایش و بهینه سازی سرعت و عملکرد تلفن شما کمک کند ، و همچنین مانع از کند و خاموش شدن تلفن شما می شود.
همچنین می تواند رم (حافظه) و فضای ذخیره سازی تلفن شما را آزاد کند ، شما می توانید با استفاده از یک تلفن سریعتر و سریعتر تنها با یک شیر آب لذت ببرید.
Clean Master - بهترین پاک کننده از همه برنامه های تمیز کردن.
Master Cleans همچنین بسیاری از برنامه های اجتماعی مانند فیس بوک ، مسنجر ، واتس اپ ، اینستاگرام و بسیاری دیگر را به شما ارائه می دهد.
با پاک کننده حرفه ای ما ، شما می توانید بدون نگرانی در مورد حذف پرونده های اشتباه ، فضای بیشتری از این برنامه ها را به راحتی و با خیال راحت آزاد کنید.
FREE ANTIVIRUSAnti-virus یکی دیگر از عملکردهای مهم Master Master است.
به عنوان یک اسکنر و پاک کننده ویروس ، می تواند ویروس ها را در تمام برنامه ها (از قبل نصب شده یا غیر آن) اسکن کند ، ویروس ها را از تلفن شما مسدود کرده و از بین ببرد تا دستگاه شما از ویروس ها ، تروجان ها ، بدافزارها ، نرم افزارهای سرکش محافظت کند و از حریم شخصی شما محافظت کند.
Clean Master بهترین امنیت را در مورد همه چیز در تلفن همراه شما فراهم می کند.
تلفن خود را با موتور آنتی ویروس رایگان Clean Master (رتبه شماره 1 توسط AV-TEST) نگه دارید! BOOST MOBILEOne Tap Boost ویژگی Master Master می تواند به افزایش سرعت موبایل ، بهینه سازی حافظه تلفن با آزاد کردن رم کمک کند و سریع تر و سریع تر به شما کمک کند.
تلفن سریعتر پس از تقویت تلفن همراه خود ، یک تست سرعت را اجرا کنید تا ببینید که چقدر سریع تر شده است.
BATTERY SAVERClean Master به صرفه جویی در مصرف باتری و افزایش عمر باتری کمک می کند.
به عنوان یک باتری و تقویت کننده باتری ، می تواند وضعیت باتری شما را تجزیه و تحلیل کند و فرآیندهای پس زمینه را برای صرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش عمر باتری خود از بین ببرد.
PLPLUsinging Master Clean استفاده کرده و نگرانی در مورد مزاحمان حریم خصوصی و دیگران که سعی در نگاه کردن به سابقه چت واتس اپ یا عکس های اینستاگرام خود ندارند ، متوقف کنید.
! برای محافظت از حریم خصوصی خود با استفاده از PIN یا الگوی قفل ، از عملکرد AppLock of Master Master استفاده کنید.
یک رمز ورود یا الگوی قفل را برای برنامه های مهم مانند WhatsApp ، Youtube ، Facebook ، Messenger ، Instagram و غیره تنظیم کنید و با ویژگی Clean Master AppLock همه اطلاعات شخصی خود را قفل کرده و از آنها محافظت کنید .
NOTIFICATION CLEANERClean Master پاک شده و اعلان های ناخواسته را در نوار اطلاع رسانی خود پاک کرده و از آن محافظت می کند.
این گزینه اعلانات زباله را از جاسوسی و کند کردن تلفن شما متوقف می کند ، تلفن خود را از اعلان های مزاحم و آزار دهنده دور می کند.
ویژگی های بهینه سازی دیگر: CHARGE MASTER - باتری خود را از شارژ بیش از حد محافظت می کند ، وضعیت شارژ و پیام برنامه را هنگام شارژ نمایش می دهد.
- بازی های خود را مدیریت کرده و سرعت بارگذاری بازی ها را تسریع کنید.
برنامه های بی فایده را برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی تلفن خود حذف کنید.
CPU COOLER - دمای تلفن شما را خنک می کند و با متوقف کردن برنامه هایی که باعث گرم شدن دستگاه می شوند ، استفاده از CPU را کاهش می دهد.
iSWIPE - به سرعت به سایر برنامه ها و ابزارها دسترسی پیدا کنید.
Master Master ، برنامه تمیزکننده و ضد ویروس شماره 1 جهان در Google Play.
TOS Privacy : http: //www.
cmcm.
com/protocol/site/ tos.
htmlPolicy : http: //www.
cmcm.
com/protocol/site/privacy.
htmlAd Choice : http: //www.
cmcm.
com/protocol/site/ad-choice.
html

برنامه های مشابهClean Master for x86 CPU

دانلود Meu Vivo Fixo اندروید

Meu Vivo Fixo

VIVO S.A.
4.2
دانلود CM Speed Booster丨Cache Cleaner اندروید

CM Speed Booster丨Cache Cleaner

Cheetah Mobile
4.6
دانلود Calculator Plus Free اندروید

Calculator Plus Free

Digitalchemy, LLC
4.6
دانلود Clean Master for x86 CPU اندروید

Clean Master for x86 CPU

Cheetah Mobile
4.6
دانلود Flashlight Alarm اندروید

Flashlight Alarm

OK soft
4.0