دانلود Endomondo - Running & Walking اندروید توضیحات برنامه

با برنامه ردیابی تناسب اندام و برنامه تمرینی شخصی بیشترین استفاده را از تمرینات ، پیاده روی ها ، پیاده روی ها و سایر تمرینات خود داشته باشید.
تمرینات خود را با استفاده از GPS دنبال کنید ، آمار خود را تجزیه و تحلیل کنید ، به اهداف تناسب اندام خود برسید و بخشی از جامعه جهانی ما با میلیون ها علاقه مندان و ورزشکار در تناسب اندام باشید.
اکنون برنامه را بارگیری کنید و برای فعال شدن از آنها انگیزه بگیرید! اینجا چیزی است که به صورت رایگان دریافت می کنید: TRACK ، LOG و آنالیز کارهای خود را دنبال کنید - در حال اجرا ، پیاده روی ، دوچرخه سواری ، و 60+ ورزش دیگر خود را با استفاده از GPS دنبال کنید - زمان ، مسافت ، سرعت و سرعت خود را مشاهده کنید / سرعت ، کالری ، و غیره در خلاصه تمرین - دریافت بازخورد صوتی از راه دور و سرعت / سرعت برای هر مایل / کیلومتر - تمرین های داخلی خود را به صورت دستی وارد کنید و یک آموزش کامل را حفظ کنید - هنگامی که به بهترین شخصیت شخصی ضربه بزنید و جشن بگیرید ، مطلع شوید.
progressSYNC خود را با برنامه ها و وسایل دیگر - با حساب های Garmin Connect ، Polar Flow ، TomTom MySports یا Fitbit خود ارتباط برقرار کنید و تمرینات خود را همگام سازی کنید - از برنامه Endomondo برای Samsung Gear (S2 ، S3 ، Sport ، Fit2 و Fit 2 PRO) و Android استفاده کنید.
دستگاه ها را بپوشید (فقط OS 1.
0) - با مانیتور ضربان قلب (بلوتوث یا BTLE) پوشیده و هوشمندانه تر آموزش کنید - با سنسورهای سرعت و BTLE با سرعت BTLE ارتباط برقرار کنید تا سرعت و چرخه دوچرخه سواری خود را مشاهده کنید - برای دسترسی آسان به کالری و اطلاعات تغذیه خود با MyFitnessPal ارتباط برقرار کنید.
- با Google Fit و Samsung He ارتباط برقرار کنید علاوه بر این ، داده های تمرین را به داشبورد خود اضافه کنید - با Relive ارتباط برقرار کنید و فیلم های سه بعدی از تمرین های خود را که می توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید ایجاد کنید و اهداف را به دست آورید - اهداف تمرین: هدف ، زمان ، مسافت یا کالری را تنظیم کنید و به مربیان صوتی خود اجازه دهید به شما در رسیدن به آن کمک کنید - تعهدات هفتگی: به اهداف هفتگی متعهد شوید و از دوستان خود بخواهید که محرک شما باشند - چالش ها: در چالش های ویژه ما شرکت کنید و جوایز جالب را کسب کنید یا چالش های خود را ایجاد کنید و با دوستان خود سرگرم شوید.
GET SOCIAL - تمرینات دوستان خود را دنبال کنید زنده - ارسال و دریافت پیام های صوتی در زمان واقعی Pep - ببینید دوستانتان تا به امروز چه خبر بوده اند و درباره تمرینات خود در Newsfeed اظهار نظر می کنند - تصاویر را به تمرینات خود اضافه کنید و دوستان خود را برچسب بزنید - نتایج و تمرین های خود را در شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید: Facebook ، توییتر ، اینستاگرام ، Google+ ، و غیره.
همه داده های شما به طور خودکار با نمایه شما در www.
endomondo.
com همگام سازی می شوند ، جایی که می توانید تمام تمرینات خود را مشاهده کرده و آنالیز کنید و حساب خود را مدیریت کنید .
GO PREMIUM می خواهید فیض خود را بگیرید حتی بیشتر؟ سپس به Premium ارتقا دهید و به ویژگی های آموزش اختصاصی ما دسترسی پیدا کنید: - برنامه های آموزش شخصی - با برنامه تمرینی ، چه 5K ، 10K یا ماراتن ، سریع تر به هدف در حال رسیدن به هدف خود برسید - آمار پیشرفته - تاریخچه بهترین های شخصی ، کالری را ببینید.
در هر ماه سوزانده ، مسافت طی ماه و سال و غیره.
- تجزیه و تحلیل ناحیه ضربان قلب - ببینید که در هر دوره تمرینی چه مدت در قلب شما قرار دارد (به یک مانیتور ضربان قلب سازگار نیاز دارد) - آموزش فاصله - ترکیب خود را انجام دهید.
روال تمرین و سریعتر شدن - اطلاعات آب و هوا برای هر تمرین - می دانید آب و هوا چگونه عملکرد شما را تحت تأثیر قرار می دهد - بدون آگهی - تمرکز خود را روی تمرینات خود بدون حواس پرتی - پشتیبانی VIP - خط را خط بزنید و از اولویت پشتیبانی برخوردار شوید - و بیشتر هنگامی که شما به حق بیمه ارتقا می دهید ، پرداخت پس از تأیید خرید ، به حساب Google Play شما پرداخت می شود.
می توانید بین اشتراک ماهیانه و سالانه انتخاب کنید.
برای بهترین پیشنهاد ما ، اشتراک سالانه ما را انتخاب کنید - شما پشیمان نخواهید شد! اشتراک شما بصورت خودکار تجدید می شود مگر اینکه حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی لغو شود.
بعد از خرید می توانید در تنظیمات حساب خود در Google Play تمدید خودکار را خاموش کنید.
برای شرایط و ضوابط کامل و خط مشی رازداری ، لطفاً به آدرسهای زیر مراجعه کنید: https://account.
underarmour.
com/terms-and-conditions و https://account.
underarmour.
com/privacy.
Endomondo از Under Armor Connected Fitness استفاده می شود - بزرگترین انجمن سلامتی و تناسب اندام جهان.
مجموعه کامل برنامه های Under Armor ، ساخته شده برای تقویت سبک های زندگی سالم و فعال ، شامل Endomondo ، UA Record ، MapMyFitness و MyFitnessPal است.

برنامه های مشابهEndomondo - Running & Walking

دانلود Walk with Map My Walk اندروید

Walk with Map My Walk

MapMyFitness, Inc.
4.5
دانلود Push Ups Workout اندروید

Push Ups Workout

Simple Design Ltd.
4.6
دانلود Endomondo - Running & Walking اندروید

Endomondo - Running & Walking

Endomondo.com
4.5
دانلود Walking & Running Pedometer for Health & Weight اندروید

Walking & Running Pedometer for Health & Weight

Pacer Health
4.6
دانلود Chest Workouts for Men - Big Chest In 30 Days اندروید

Chest Workouts for Men - Big Chest In 30 Days

OHealthApps Studio
4.5