دانلود SHAREit - Transfer & Share اندروید توضیحات برنامه

به اشتراک بگذارید apk یکی از برنامه های اشتراک گذاری عالی با سرعت انتقال سریع کراس پلت فرم و فید های آنلاین رایگان از جمله فیلم ، فیلم ، موسیقی ، تصاویر پس زمینه ، GIF.
SHAREit همچنین پخش کننده رسانه قدرتمندی را به شما کمک کرده است ، که به شما کمک می کند فیلم ها و موسیقی خود را مدیریت کرده و لذت ببرید.
SHAREit apk for ویژگی android سریعترین در جهان ترانسفر انواع انواع FilesInfinite آنلاین فیلم های ویدیویی عالی Video PlayerDiscover Trending MusicElegant Music PlayerGIF ، تصاویر پس زمینه و استیکر SHAREit apk ~ 200 برابر سریعتر از بلوتوث ، بیشترین سرعت تا 20M / s می رسد.
انتقال فایل ها بدون از دست دادن کیفیت.
عکس ها ، فیلم ها ، موسیقی ، برنامه های نصب شده و هر پرونده دیگر.
HD & Selective ، تماشای آفلاین ، تقریباً به روزرسانی شده و تقریباً پشتیبانی از تقریبا همه قالبها ، تجربه بازی صاف را به شما ارائه می دهد ده ها میلیون آهنگ عالی و هزاران لیست پخش صحیح.
اکولایزر آنلاین و آفلاین توانمند تجربه های همه جانبه را برای شما فراهم می کند ، شخصی ، خنده دار ، بارگیری و به اشتراک بگذارید.
APK SHAREit رایگان است! APK Shareit بهترین برنامه به شما امکان می دهد ویدیو ، موسیقی ، فایل ها و برنامه ها را از یک دستگاه به دستگاه دیگر انتقال دهید.
سریعترین برنامه کراس پلت فرم برای Android ، iOS ، PC و MacOSNote: SHAREit به مجوزهایی که به عملکرد ما ربطی ندارند دسترسی پیدا نمی کند.
با دسترسی به موقعیت مکانی ، SHAREit می تواند به کشف کاربران اطراف کمک کند.
بعلاوه ، دسترسی به این دسترسی توسط سیستم اندرویدی لازم است.
با دسترسی به اتصال بلوتوث ، SHAREit می تواند کاربران نزدیک را با سرعت بیشتری کشف کند تا با کارآمدتر با فرستنده / گیرنده ارتباط برقرار کند.

برنامه های مشابهSHAREit - Transfer & Share

دانلود CM Speed Booster丨Cache Cleaner اندروید

CM Speed Booster丨Cache Cleaner

Cheetah Mobile
4.6
دانلود Calculator Plus Free اندروید

Calculator Plus Free

Digitalchemy, LLC
4.6
دانلود Clean Master for x86 CPU اندروید

Clean Master for x86 CPU

Cheetah Mobile
4.6
دانلود Flashlight Alarm اندروید

Flashlight Alarm

OK soft
4.0
دانلود SinDelantal Repartidor اندروید

SinDelantal Repartidor

SinDelantal.mx
3.4