دانلود Likee - Formerly LIKE Video اندروید توضیحات برنامه

Likee (سابقاً LIKE) یک پلتفرم ایجاد و به اشتراک گذاری فیلم اصلی اصلی در سطح جهانی است.
پیشرو در جهان ویژه جلوه های ویژه ویرایش فیلم کوتاه با هزاران برچسب و فیلترهای موسیقی جادویی برای کمک به ایجاد ایده ها.
در لایک ، هر کس می تواند با یک شیر آب ساده فیلم های جذاب ایجاد کند و به ستاره ویدیویی محافل اجتماعی خود تبدیل شود! شما حتی می توانید از ویژگی Superme برای ساخت یک فیلم بلاک باستر در چند ثانیه استفاده کنید یا یک فیلم موسیقی اختصاصی را در کمتر از یک دقیقه تهیه کنید! با جدیدترین ویژگی قابلیت مبادله چهره AI ، FaceMagic ، می توانید هرگونه سوپر استار یا نقش های فیلم را که دوست دارید فوراً باشید! بیشمار سرگرمی و محتوای دانش بی شماری از سراسر جهان شما نه تنها از ویدیوهای اصلی Likers ، فیلم های موسیقی و کلیپ های خنده دار لذت خواهید برد بلکه همچنین به تماشای سری اکتشاف مواد غذایی ، هک های زندگی و موارد دیگر خواهید پرداخت! Likee با پشتیبانی از فناوری پیشرفته توصیهای هوشمند جهان ، شما اطمینان می دهد که می توانید مطالب جالب و مورد علاقه خود را به سرعت کشف کنید! فیلم کوتاه ، پخش زنده و جامعه اجتماعی شما افراد سراسر دنیا در لایه جمع می شوند تا با افراد جالب دیدار کنند.
شما نه تنها فرصتی برای دیدار با ده ها میلیون نفر از افراد مشهور و هنرمندان با استعداد از سراسر جهان نخواهید داشت بلکه می توانید با جوانانی از شهر خود و یا در نزدیکی خود دوست شوید! پایه فن شما! لای متعهد است که صحنه ای را برای سازندگان فیلم با استعداد فراهم کند تا رشد شخصی آنها را تسریع کند.
همه شانس تولید محتوای ویدیویی با کیفیت بالا را دارند و در صفحه محبوب توصیه می شوند ، میلیاردها بازدید از ویدیو کسب می کنند ، از طریق ویژگی Creator Reward درآمد کسب می کنند ، از طریق برنامه Creator Rewards آموزش های حرفه ای دریافت می کنند و به سرعت تبدیل به احساس بعدی اینترنت می شوند! نکات برجسته - ویژگی های جدید آرایش + ویژگی های میکرو جراحی ، که به شما امکان می دهد در چند ثانیه آرایش نفیس را بچینید! - ابزاری با جلوه های ویژه بی شماری ، هزاران برچسب و شکلک های جادویی ، هر یک از سلفی های شما واقعاً یک نوع به نظر می رسند! - فیلترهای موسیقی جادویی برش ، ایجاد موسیقی فیلم اختصاصی با جلوه های ویژه در همگام سازی کامل با ضرب و شتم موسیقی! - ویژگی های هوشمندی مانند رنگ مو ، 4D جادویی ، FaceMagic ، ابرقدرت ها ، به شما امکان می دهد فیلم های بلاکچین را بر روی تلفن همراه خود فیلم برداری کنید! یک فوق ستاره با 1 شیر! یک عکس همه چیزهایی است که شما برای بازی در هر نقش فیلم نیاز دارید! - دوبله فیلم ، با مجموعه ای از فیلمنامه های دوبله از محبوب ترین فیلم های جهان ، می توانید ستاره هر فیلم مورد نظر خود باشید! - از آن لذت ببرید و دانش جدید را از تعداد بی شماری بالا یاد بگیرید کیفیت ویدیوی اصلی! اکنون یک دنیای بزرگتر را کشف کنید و به اشتراک بگذارید! - یک پلتفرم پخش جادویی نوآورانه ، تجربه جدیدی را با گیم پلی تعاملی و هدیه های منحصر به فرد ما تجربه کنید .
- به سرعت با دوستان جدید در شهر خود از طریق فیلم های کوتاه با ویژگی "نزدیک" آشنا شوید - - پلت فرم ایجاد فیلم کوتاه جهانی ، که در آن هر کس فرصتی برای به دست آوردن محبوبیت ، میلیاردها بازدید از ویدئو و به سرعت تبدیل به احساس بعدی اینترنت می شود!

برنامه های مشابهLikee - Formerly LIKE Video

دانلود Likee - Formerly LIKE Video اندروید

Likee - Formerly LIKE Video

BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.
4.0
دانلود Video Player With Music Player اندروید

Video Player With Music Player

File Manager es file manager
3.7
دانلود Screen Recorder For Game, Video Call, Online Video اندروید

Screen Recorder For Game, Video Call, Online Video

App Bites Apps
2.5
دانلود Photo Slideshow Maker- Video Maker | Video Editing اندروید

Photo Slideshow Maker- Video Maker | Video Editing

Tech Tricks App
4.8
دانلود HD Video Movie Player-Play Tube-Video Tube اندروید

HD Video Movie Player-Play Tube-Video Tube

Trasha Apps
4.6